مستند کودکان بیش فعال

74379793

خیلی از پدر و مادرها فکر می‌کنند اگر فرزندشان جنب و جوش زیادی داشته و بازیگوش باشد، حتمابیش‌فعال است، بعضی از والدین برعکس، حتی شیطنت و خرابکاری مفرط کودکشان را جدی نمی‌گیرند و آن را به حساب تیزهوشی و کنجکاو بودن او می‌گذارند. 

اختلال کم‌توجهی و بیش‌فعالی، مشکل بسیاری از کودکان و البته نگرانی بسیاری از والدین است.

اختلال بیش فعالی با کمبود توجه (ADHD) بیماری مزمنی است که میلیون ها کودک به آن مبتلا هستند و بعضی از اوقات در بزرگسالی هم ادامه دارد. بیماری بیش فعالی شامل ترکیبی از مشکلات از قبیل مشکل در حفظ توجه، فعالیت زیاد و رفتارهای ناگهانی است. کودکانی که دچار بیش فعالی هستند ممکن است دچار ناراحتی هایی از جمله عزت نفس پایین، مشکل در ارتباط برقرار کردن و عملکرد ضعیف در مدرسه بشوند.

هرچند راهی برای درمان بیش فعالی وجود ندارد، اما می توان با داروها و مشاوره شدت آن را کم کرد. تشخیص و درمان به موقع بیش فعالی تاثیر زیادی بر نتیجه حاصل شده دارد.

مستند کودکان بیش فعال به شما کمک می‌کند دریابید فرزندتان به مشکل بیش‌فعالی و کم‌توجهی دچار است یا نه.

child-adhd_0

Tags:

3 دیدگاه

  • سلام برنامه کودکان و نوجوانان بیش فعال عالی بود بنده از نصف زمان برنامه که پخش میشد دیدم کامل ندیدم من و آنچه در اطرافم میبینم اطلاعاتی هر چند کم هم نداریم و بسیار با مشکل مواجه هستیم فرزند من بیش فعال است و الان ۳ماه است که متوجه مشکل فرزند بی نظیرم شدم بسیار ناراحتم بنده بارها در سالهای گذشته به ملاقات مشاورین متعددی رفتم متاسفانه مشکل فرزند مرا متوجه نشدن الان فرزند من ۱۵سال دارد با پیگیریهایی که داشتم امسال توانستم روانپزشکی پیدا کنم اما چون اطلاعاتم کم است تمایل دارم باز هم از این برنامه ها پخش بفرمایید فرزند من هم نمرات درسیش که آمد پایین متوجه مشکلش شدم فرزندم دایم در مدرسه مشکل ساز است .
    لطفا اطلاع رسانی بهتری در مورد این برنامه ها بفرمایید ما که سرکار میرویم کمتر از زمان برنامه ها باخبر میشویم خواهش میکنم این برنامه ای را که دیشب پخش کردید (در تاریخ ۱۲ شهریور) دوباره پخش کنید.
    متشکرم – ممنون از اطلاع رسانی عاقلانه و با صداقتان

  • lotfan in barnameh ra dobareh pakhsh konik.man yek doktar daram kekheili moshkel dareh .man vaghean dar mandeh shodam.havas parti,royaey.nemitavanad  saket baraye modate t kami bemanad..lotfan in barnamaro dobare pakhsh konid.man az tarighe madaram motawaje shodam ke yek barnameh dar in Kanal baraye bacheha pakhsh schodeh..rozetan  khosh va piroz bad 

  • دیروز یعنی ۲۰ آبان از مشاوره برگشتم،دکتر گفت تو مبتلا به این بیماری بودی و الان که ۲۴ سالت شده هنوز واست مشکل ساز شدهوقتی رسیدم نشستم پای تی وی و یک لحظه تبلیغ کودکان بیش فعال رو دیدم اما نرسید ببینم کی پخش میشهنمیدونم ایا میشه انلاین مستند رو دید؟