چطور با کفش پاشنه بلند راحت تر قدم برداریم

pashne-boland

راهنمای راه رفتن با کفش های پاشنه بلند

اگه یک خانم اهلِ مُد هستید، هیچ حد متوسطی برای پاشنه مجاز نیست، یا باید تخت باشد یا یک پاشنۀ واقعی، پاشنۀ زیر ۳ اینچ یک شوخی است. پاشنه های بالاتر از ۴ اینچ برای راه رفتن خیلی راحت هستند به شرطی که طراحیِ کفش خوب و مناسب باشد.

اگر هم به اندازۀ کافی تمرین کرده باشید راه رفتن با پاشنه های ۴٫۵ اینچی مسلما برایتان مشکلی ایجاد نمیکند. البته یک لِژِ ۱ اینچی کمک خیلی خوبی به حساب می آید تا بتوانید با پاشنه های ۵٫۵ اینچی هم تعادلتان را حفظ کنید.

اندازه قد شما، اهمیتی ندارد!

اگه دوست داشته باشید، حتی اگر قد بلند هم هستید، میتوانید کفش پاشنه بلند بپوشید. اگر قدتان کوتاه است، مجبور نیستید پاشنه بلند بپوشید چرا که،پاشنه برای بلندتر به نظر رسیدن نیست، بخاطر خوش تیپ تر و شیطون تر به نظر رسیدن است.

تناسب واقعا مهم است

هر خانومی که به خودش احترام می گذارد، معمولا یک کفاش مخصوص دارد که پاشنه هاش را دقیقا مناسب با قد و وزنش اندازه میزند. حتی برای تعمیر و مراقبت از پاشنه هایتان هم کوتاهی نکنید.

طراحی یک اصلِ مهم است..

راه بروید ، ندوید

در واقع هیچ راه کوتاهی برای یادگیری راه رفتن با پاشنه بلند وجود ندارد به جزء تمرین زیاد. البته در ابتدا با کفش های آسانتر با پاشنه های کوتاه تمرین را شروع کنید .

 

به پا کردن کفش پاشنه بلند شاید به اعتماد به نفس شما کمک کند ، اما در واقع زیاد پوشیدن آن برای بدن بسیار مضر است . در مناسبت های خاص مثل عروسی ها و مهمانی ها به کارتان میایید ، و بعضی وقت ها میتوان یک مناسبت را با پوشیدن پاشنه بلند خاص کرد .

 

Tags:

یک دیدگاه