ده لباس برتر شوی مُدِ پاریس

cover-fashion

گاردین ده لباس برتری که توسط ستاره های شناخته شد در هفته مد پاریس پوشیده شد را انتخاب و معرفی کرده است که به شرح زیر می باشند.

لیندرا مدین

نویسنده وبلاگ Man Repeller، لنا دونهام یکی از علاقمندان مد، که صدای هم نسلان خود  را با همراهی دوست پسرش و با بر تن کردن شلوار جین، موهای بهم ریخته و آرایش صورت کم، به گوش طراحان مد رساند.

Street Style, Spring Summer 2015, Paris Fashion Week, France - 30 Sep 2014

کریس ینر

کریس ینر از چهره های محبوب و تازه دیده شده شوی پاریس بود که در بالمین لباس کیم کارداشیان را که با بخشی از لباس جیمز باند تکمیل شده بود را به تن کرد و  با استفاده از پَر و رُژ لب قرمز، توانست نگاه ها را به سمت خود جلب نماید.

2

جانی ایو

یانی، مردی که یکی از مهمترین اشخاص مد در قرن ۲۱ به شمار می رود، با حمایت دوباره اش از مدل های بالماسکه و کارناوال های ماسکهای منقاردار با یک پیراهن آبی کم رنگ و کت پر رنگ تر و شلواری ساده، با حضور در بوتیک کلوئته دیگران را به چالش طلبید.

3

 

نه نه چری

جذاب ترین مدل و بانو در شوی مد پاریس، به آماتور ها نشان داد تا چطور می تواند با یک پتو، دوربین ها را به سمت خودش بکشاند.

Paris Fashion Week McCartney

نیکولاس چسکیره

نیکولاس، طراح لوئی ویتون به طور رسمی ژاکت جین را دوباره روی صحنه آورد. پوشیدن یک ژاکت آبی روشن و ساده در پایان شوی برندی چون لوئی ویتون، می تواند دلیلی بر جذب نگاه ها باشد که نیکولاس به خوبی توانست این کار را انجام دهد.

5

ورونیکا هیبرانر

طراح آلمانی هارپر که همیشه یکی از الگو های محبوب دوستداران مد می باشد، با لباس بِربِری و چکمه های دی ام (DM) توانست همراه با موهای صاف خود بار دیگر به یکی از ستاره های هفته مد تبدیل شود.

Street Style, Spring Summer 2015, Paris Fashion Week, France - 25 Sep 2014

ویرجینی موزات

موزات، طراح جکی کولینز با موهای بلوند و پاهای کشیده خود که در کفش های کمیابش خودنمایی می کرد، مثل همیشه با چهرۀ خندان و خوشحالش، سوژه خوبی برای عکاسان بود.

Delfina Delettrez 'HANDroid' Spring-Summer 2015 Presentation, Paris, France - 29 Sep 2014

میشل ویلیامز

میشل که به تازگی در تبلیغ تلویزیونی لوئی ویتون جلوی دوربین رفته بود، با پوشیدن لباسی عروسکی و خوش رنگ، کاری سخت از مدل ها داشت و راه رفتن تا سالن برگزاری شوی لوئی ویتون، برایش سخت تر از راه رفتن مدل ها برای نمایش لباس های تازه طراحی شده بود.

8

میروسلاوا دوما

میروسلاوا، نجیب زاده روسی که یکی از سهامداران صنعت نفت در کشورش نیز به حساب می آید، در روز دوم هفته مد پاریس، با پالتوی آبی رنگش که دوخت های زیبای زیگ زاگی روی آن خود نمایی می کرد، با حضورش توانست یکی از زیبا ترین های هفته را به نام خود ثبت کند.

Street Style, Spring Summer 2015, Paris Fashion Week, France - 29 Sep 2014

گرادین ساجیو

واقعا شبیه به این است که پودر شیک پوشی را روی ساجیو پاشیده اند، یک بانوی مدرن با موهای خشک اما مجلل، با لباس هایی مشکی، سفید و رنگ های جذاب دیگر که در کنار هم یک هارمونی زیبای رنگ را تشکیل داده اند.

10

Tags:

یک دیدگاه