درمان لثه درد نوزاد در خانه

Home-Remedies-for-Teething

دندان درآوردن مطمئنا بخشی از زندگی هر فردی است، اما گاهی اوقات برخلاف آنچه در آشپزخانه خود تلاش می کنید تا بهترین مواد غذایی را برای کودک خود تهیه کنید، اما باز هم نوزاد دندان در آوردنش با درد همراه می شود.

دندان درآوردن نوزاد می تواند منجر به درد شود، اما مادر تنها کسی است که می تواند خیلی سریع او را از درد نجات دهد. تعدادی داروهای خانگی وجود دارند که درد نوزاد را تسکین میدهد، هر چند به مادران توصیه می شود در هنگامی که نوزادشان بتازگی دندان در می آورد، برای او غذاهای ساده تهیه کنند.

  • موز می تواند یکی از مسکن های مهم و قابل دسترس باشد، اجازه دهید نوزاد آن را به دهن بگیرد، شیرینی موز می تواند درد لثه را تسکین دهد و نوزاد کمی احساس بهتری کند.
  • یک روش سنتی دیگر این است که حوله را دور یخ بپیچید و اجازه دهید نوزاد آن را میک بزند، خنکی یخ دردش را کم می کند و لثه نوزادتان را آرام می کند.
  • بطری شیر فرزند خود را اگر در یخچال بگذارید تا سرد شود، باعث شادابی فرزند در طول مدت دندان در آوردنش می شود، و زمانی که درد به سراغش آمد، اجازه بدهید حتی او نوک شیشه شیر خود را به دندان بگیرد.
  • یک حوله خیس را در یخچال قرار دهید و سپس آن را به نوزاد خود بسپارید و بگذارید با دندان هایش آنها را امتحان کند تا از سرمای آن لذت ببرد.
  • برخی میوه ها می تواند برای او مفید باشد، برای مثال می توان به سیب اشاره کرد، سیب می تواند میوه ای باشد که نوزاد شما را وادار به گاز زدن آن می کند که باعث تسکین درد او می شود.

همچنین می توان با در اختیار قرار دادن یک هویچ خنک به نوزادتان، در تسکین درد دندانهایش به او کمک کنید.

Tags:

یک دیدگاه