گوشی های جدید ال جی بزودی وارد بازار می شود

lg

با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در رسانه های مختلف، ال جی گوشی های جی فلکس ۲ خود را در اواسط ژانویه وارد بازار خواهد کرد.

طی گزارشی از انجمن نویسندگان اندروید، ال جی گوشی جی فلکس را در ژانویه و در شهر لاس وگاس ایالات متحده آمریکا به علاقمندان گوشی های هوشمند معرفی خواهد کرد.

ویژگی منحصر به فرد این گوشی هوشمند، ظاهر کمانی آن است که آن را از دیگر گوشی ها متمایز می کند، همچنین این گوشی نسبت به نسخه گذشته اش کمی پیشرفت داشته است که مهم ترین آنها شفافیت تصویر آن است که از تکنولوژی OLED  برای آن استفاده شده است.

ما در ماه سپتامبر نیز چنین اخباری را شنیدیم که از این گوشی رو نمایی خواهد شد و در اواخر ۲۰۱۴ طی مراسمی معرفی خواهد شد، اما حالا باید کمی بیشتر صبر کنیم تا ببینیم ال جی با این گوشی جدیدش که همه را منتظر گذاشته است، چطور می تواند همراهانش را شگفت زده کند.

در اوایل امسال که جی فلکس وارد بازار شد، در بازار آمریکا توانست در میانه های آمار فروش قرار گیرد، گوشی هوشمندی که در رقابت با اپل و سامسونگ، بخاطر طراحی دوست داشتنی اش توانست برای خودش جایگاهی قابل قبول بدست آورد.

علاقمندان به گوشی های موبایل و منتقدان امیدوارند، ال جی بتواند امکانات جدیدی را برای آنها معرفی کند تا به جز ظاهر متفاوت این گوشی ها، دلیل دیگری برای ترک سامسونگ و اپل داشته باشند.

پیش بینی می شود این گوشی ها قیمت نسبتا کمتری از رقبایش خواهد داشت که می تواند یکی از امتیازهای آن بشمار آید.

Tags:

یک دیدگاه