این بار آلپاین با ویژن گرن توریسمو

44

کمپانی رنو به دنبال احیای برند آلپاین برای سال ۲۰۱۶ است. بیشتر از ۲۰ سال از تولید آخرین ماشن اسپرت توسط آلپاین می گذرد. با نزدیک شدن به شصتمین سالگرد تاسیس آلپاین، این کمپانی درنظر دارد تا مدل‌های اسپرت جدیدی به بازار روانه کند. قرار است آلپاین با یک کانسپت شرایط بازگشت خود را بررسی کند. آلپاین ویژن گرن توریسمو نام این کانسپت جدید است.

قسمت جلوی آلپاین ویژن گرن توریسمو یادآور مدل A110 است ولی قسمت جذاب اتومبیل قسمت دو تکه‌ای عقب با باله‌های عمودی است که از A210 و A220 الهام گرفته شده است. برای این خودرو سه تیپ رنگ مختلف در نظر گرفته شده؛ سفید آبی، مشکی مات و آبی نارنجی.
قلب تپنده آلپاین ویژن گرن توریسمو موتور ۸ سیلندر v شکل ۴٫۵ لیتر با قابلیت تولید ۴۵۰ اسب بخار است. این موتور به وسیله گیربکس ۷ سرعته سکوئنشیال نیرو را به چرخ های عقب  منتقل می‌کند. آلپاین در این مدل از ترمزهای هوایی یا airbrakes استفاده کرده که به صورت هیدرولیکی فعال می‌شوند.
آلپاین قرار است این خودرو را در نمایشگاه پاریس رونمایی کند. همچنین علاقه مندان به بازی گرن توریسمو ۶ می‌توانند از اول ماه مارس این خودرو را برای استفاده در این بازی دانلود کنن

Tags:

یک دیدگاه