ماشین های عصبانی

cover

از سر راه کنار بروید!!!
وقتی در حال رانندگی نگاهتان به پشت سرتان می افتد و می بینید که یکی از این ماشین ها پشت سرتان است، ناخودآگاه یاد این جمله می افتید؛ از سر راه کنار بروید. حتی اگر راننده این خودروها نخواهند از شما سبقت بگیرند ابهت خودرویشان این حس را در شما القا می کند.

1

کادیلاک CTS-V مدل ۲۰۱۶

جلو پنجره v شکل و ورودی های هوای زیر سپر، LEDهای عمودی و چراغ ها با خطوط تند و تیز که تا روی گلگیرها کشیده شده همگی باعث شده تا چهره این کادیلاک وحشی به نظر برسد.

2

شورلت کوروت Z06

Z06 با کسی شوخی ندارد. طراحی صاف و مستطیل شکل جلوپنجره آن باعث می شود که فکر کنیم Z06 در حال نشان دادن دندانهایش است. طرح چراغ های جلو و جاگذاری آن بالای برآمدگی چرخ ها چهره ای شرور به Z06 می‌دهد. وقتی که Z06 از شما سبقت می‌گیرد به نظر می رسد که چراغ‌های عقب دوتایی و اگزوز چهارتایی برای شما شاخ و شانه می‌کشد.

cover

دوج چلنجر

در حالی که بقیه ماشین ها قیافه خشمگین خود را آشکارا به نمایش می گذارند، چلنجر به طرز گمراه کننده‌ای نگاه سرد و مرگباری دارد. جلوپنجره دو تکه و چراغ های جلو دایره ای شکل که زیر خط پیشانی ماشین جا خوش کرده و درب موتور کشیده باعث شده تا چلنجر اینگونه به نظر برسد.

3

آئودی RS7

طراحان آئودی برای هر ماشین چیدمان چراغ های LED را تغییر می دهند که این تغییر در RS7 باعث شده تا قیافه شروری بگیرد. نوار LED زیر چراغ های جلو که در امتداد جلوپنجره بزرگ و مشبک واقع شده ظاهر ماشین را اخمو کرده است. این چهره اخمو را وقتی می بینید که دارید با سرعتی کمتر از این ماشین ۵۶۰ اسب بخاری می رانید.

4

بی ام و M4

گلگیرهای برآمده جلو، حالت پوزخندی را در این ماشین ایجاد کرده که به نظر برای خودرویی با ۴۲۵ اسب بخار و گشتاور ۵۵۰ نیوتن متر چهره ای مناسب است. ظاهر آن با دماغه منحنی و حالت خمار چراغ های جلو که به جلوپنجره دو تکه معروف بی ام و وصل شده شبیه کوسه است. حتی در نمای جانبی دریچه های هوا نیز مانند آبشش های کوسه به نظر می رسد

Tags: