نسخه آزمایشی iOS 8.3 اپل به بازار آمد

هخس8.3

سؤالی که به هنگام انتشار نسخه بتای عمومی OS X Yosemite اپل در سال گذشته به وجود آمد این بود که آیا اپل ورژن بتای عمومی سیستم عامل iOS را نیز منتشر خواهد کرد یا خیر؟

هر ساله تعداد بسیاری از کاربران ورژن های پیش نمایش توسعه دهندگان iOS را بر روی گوشی‌های خود نصب می‌کنند تا از جدیدترین قابلیت‌های این سیستم عامل مطلع شوند. حالا به گفته وبسایت معتبر ۹to5Mac اپل قصد دارد در ورژن های جدید این سیستم عامل روش انتشار نسخه بتای عمومی را در پیش بگیرد.

بر اساس این گزارش، ورژن بتای iOS 8.3 که دارای قابلیت‌هایی چون پشتیبانی از CarPlay به شکل وایرلس، شکلک‌های جدید و لاگین راحت‌تر به حساب‌های گوگل است در اواسط ماه مارس و از طریق برنامه AppleSeed منتشر خواهد شد.

این حرکت اپل در راستای کشف و رفع هرچه سریع‌تر باگ‌های موجود در نسخه آزمایشی iOS 8.3 و بر اساس طرح Appleseed Beta انجام خواهد پذیرفت. در واقع شما با پیوستن به گروه Appleseed Beta و پذیرفتن یک سری قوانین محرمانه اپل با ارائه یک ابزار مخصوص٬ دسترسی به نسخه‌های آزمایشی مک و iOS در محیط مک اپ استور را به رایگان دریافت خواهید کرد.

البته این نکته را باید یادآور شویم که با انتشار هر نسخه پیش‌نمایش، تنها ۱۰۰ هزار نفر می‌توانند در پروژه Appleseed Beta آن را دریافت نمایند.

Tags:

یک دیدگاه