تصاویر گرفته شده با آیفون ۶

4

این روزها سامسونگ با معرفی تلفن هوشمند گلکسی S6 نامش را در سر خط خبرها قرار داده و آنطور که گزارشات نشان می دهد، این پرچمدار مجهز به دوربین پیشرفته ای هم هست، از آن سو اما، اپل بیکار ننشسته و یک کمپین تبلیغاتی جدید را برای دوربین آیفون ۶ به راه انداخته تا به نوعی در برابر سامسونگ عرض اندام کند و اذهان عمومی را به خود معطوف نماید.

در این کمپین تبلیغاتی، به جای استفاده از تصاویر حرفه ای و تجاری، از عکس هایی استفاده شده که کاربران با استفاده از دوربین آیفون ۶ گرفته اند.

حالا کلیه عکس های دریافتی در این طرح در قالب یک گالری گردآوری شده و هر یک از آنها، علاوه بر قابلیت های دوربین این تلفن هوشمند، امکانات اپلیکیشن مورد استفاده در زمان گرفته شدنشان را نیز به رخ بیننده می کشند.

طبق اعلام سایت Buzzfeed اپل با کاربرانی که عکس های خود را روی اپلیکیشن هایی چون فلیکر و اینستاگرام آپلود کرده بودند، تماس گرفته تا اجازه آنها را برای استفاده از عکس هایشان دریافت کند.

ناگفته نماند که قرار است که برخی از  این آثار زیبا به بیلوردهای تبلیغاتی تبدیل شده و در سراسر دنیا به نمایش درآیند.

عکس های منتخب کوپرتینویی ها فقط و فقط قدرتمندتر شدن هر چه بیشتر دوربین تلفن هوشمند جدیدش را در قیاس با نسخه های قبلی نشان می دهد.

در واقع، آنها با راه اندازی این کمپین و انتشار تصاویر یاد شده قصد دارند این نکته را به ما یادآور شوند که دیگر دوران حمل دوربین های واقعی برای ثبت لحظه ها با بالاترین جزئیات به سر آمده و حالا تمام چیزی که نیاز دارید همان گجتی است که در داخل جیب شما قرار دارد.

محبوبیت آیفون در فلیکر نیز موید همین ایده و استقبال کاربران از آن است. در حال حاضر، آیفون ۵S همچنان از لحاظ محبوبیت در جایگاهی بالاتر از دوربین های DSLR قرار دارد و این در حالی است که آیفون ۶ با سرعت در حال نزدیک شدن به آن است.

یک دیدگاه