لباس شب های ماکسی و لاکژری در مجموعه جدید روبرتو کاوالی

cover

در هفته مد و فشن نیویورک New YorkFashion Week که اخیرا برگزار شد برندهای زیادی به نمایش جدیدترین طراحی ها و مجموعه های خود برای پاییز و زمستان ۲۰۱۵ پرداختند که عکس ها و کالکشن های مختلف برندهای سرشناس زیادی را در سایت شیپورچی به نمایش درآوردیم که در اینجا می توانید دنبال کنید.

اما این بار به سراغ هفته مد و فشن میلان Milan Fashion Week که در حال برگزاری است می رویم و به معرفی جدیدترین طراحی های برندهای بزرگ ایتالیایی می پردازیم. روبرتو کاوالی Roberto Cavalli طراح هفتاد و چهار ساله ایتالیایی را همه با طرح های عجیب و کم نظیرش و شلوار جین های سنگ شور شده و نخ نمایش می شناسند. کاوالی برای مجموعه جدید خود برای پاییز و زمستان ۲۰۱۵ از کشور چین الهام گرفته است. پارچه کت ها و دکمه لباس ها از گلدانهای گل ، درخت های مصنوعی و معابد هندی و چینی الهام گرفته شده است.

در این مجموعه بیشتر پارچه هایی با طرح هایی الهام گرفته از پوست حیوانات و لباس شب های ماکسی ، بلند، با دامن های چین دار و بسیار لاکژری و بلوزهایی با آستین های پف دار و به اصطلاح چتری به چشم می خورد. رنگ غالب این مجموعه مشکی ، زرد خردلی، آبی کله غازی و سفید است.

 

Tags:

یک دیدگاه