مزدک راسی، شخصیت مطرح مد در نیویورک

5

مزدک راسی متولد تهران است ولی بزرگ شده ایالت ایلینویز امریکا … دانشگاه را نیمه کاره رها کرد و به نیویورک آمد تا به بلندپروازی هایش فرصت بهتری دهد. بعد از گذراندنِ تجربه شغل های عجیب و غریب در سالن ها و مراکز مد، فرصت خرید یک ساختمان بزرگ قدیمی که زمانی کارخانه بسته بندی گوشت بوده است زندگی اش وارد مرحله جدیدی شد.

تبدیل این ساختمان چند طبقه، به محلی برای استودیوهای عکاسی و پرتره برای گالری های مد، اولین برگ برنده ای بود که این جوان باهوش و خوش سلیقه ایرانی به دست اورد. به فاصله ۱۵ سال، مزدک راسی توانست با یافتن شریک های خوشفکر دنیای مد نظیر Jenné Lombardo و Keith Baptista بسیاری از ایده های متمرکز در دنیای مد نیویورک و لس انجلس را به دور شرکت خودش گرد آورد.

ازدواجش با Zanna Roberts Rassi  نویسنده مشهور بخش مد مجله Marie Claire آنها را چهره محبوب مجلات شیک غربی تبدیل ساخت. مزدک راسی امسال جایزه خلاق ترین کارگردان هنری مد لس آنجلس را در مراسمی ازKanye West دریافت کرد.این روزها شرکت MILK STANDS مجموعه به هم پیوسته ای از تولید فیلم، آژانس مدل یابی تا بازیگری، گالری عکاسان مد، برگزاری  نمایش مد طراحان و انتشارات مد مبدل گشته است و روز به روز نیز بر قدرت و نقش مهم شان در صحنه مد بین المللی افزوده می شود.

 

Tags:

یک دیدگاه