دستان منصوری روی بوم نقاشی با مرسدس بنز G63 AMG

3

ما مطمئن نیستیم که آیا این یک قانون نانوشته است یا نه! ولی بله نظر میرسد که تیونرهای اروپایی از این که خودرویی بسازند که در نظر زیبا و چشم نواز نباشد کاملا ناتوان‌اند !!

تیونر سوییسی معروف یعنی منصوری یک دست کوچولو به سر و صورت مرسدس بنز G63 amg کشید و نتیجه را در ادامه خواهید دید. در اصل این ماشین وقتی از کارخانه بنز بیرون آمد نه چهره قشنگی داشت نه زیبایی خیره کننده ای و نه کاربرد خاصی ولی به محض آنکه قلم طراحی منصوری بر بوم این ماشین کشیده شد نتیجه کاملا متفاوت شد . عکس هایی که در گالری مشاهده می کنید مرسدس بنز G63 AMG نسخه صحرا است که توسط منصوری تیون شده . و به شکل غافلگیر کننده ای رنگ آمیزی استتاری آن یکی از نکات جالب توجه آن است.

البته طراحی و شکل و شمایل این ماشین برای همه جذاب نیست و منتقدان زیادی دارد اما اگر یک درصد هم کسی بتواند یک مرسدس G-class را زیبا کند نباید از زحماتش گذشت. پنجره ,چراغ‌های جلو ,چراغ‌های سقف و اسپویلر جلو هرچند خیلی سعی کردند ولی موفق به بیشتر زیبا کردن این ماشین نشده‌اند. به علت یک سری دلایل نامشخص منصوری تصمیم گرفته تا رینگ‌های سمت راننده و شاگرد از هم متفاوت باشند !! طراحی داخلی ارتباط خاصی با بیرون کابین ندارد البته طرح رنگ استتاری در همه جا به چشم میخورد ولی در این وسط چیزی تعجب برانگیز هست .

مرسدس بنز G63 amg با طرح شاهین

شاهین ها !! بله کله پرنده شاهین که روی تکیه‌گاه سر صندلی ها جا خوش کرده ! و طرح پرهای شاهین که تودوزی مرسدس بنز G63 amg را مزیین کردند ! پیدا کردن پرتغال فروش با خودتان ولی بدانید و آگاه باشید که علی رغم تمام زیبایی‌ها این گونه طرح‌ها برای همه جذاب و گیرا نیستند.

از بحث طراحی که دور شویم میرسیم به صحبت در مورد آن چه این شاهین زیر پرهایش مخفی کرده منصوری موتور ۵.۵ لیتری ۲ توربوی ۸ سیلندر وی شکل (آیا نیازی به تقویت هم بود؟!؟) مرسدس بنز G63 amg را تقویتی آنچنانی کرد تا قدرت خروجی به ۸۲۸ اسب بخار برسد آنهم در حالی که گشتاور خروجی به عدد ۹۹۰ نیوتن متر محدود شده . البته در مورد صفر تا صد مرسدس بنز G63 amg هنوز مطمئن نیستیم ولی مسلما افزایش ۲۹۲ اسب بخار قدرت و ۲۳۹ واحدی گشتاور صفر تا صد آن را از ۵.۳ ثانیه که برای مدل بدون تقویت است کمتر میکند !

 

 

Tags:

یک دیدگاه