اپلیکیشن مهاجرت آسان از اندروید به iOS منتشر شد!

title

یکی از مواردی که اپل در، هجدهم خرداد، به آن اشاره نکرد اپلیکیشن جدید این شرکت بود که دانلود و نصب آن روی iOS 9 به کاربرانی که به تازگی از اندروید به آیفون مهاجرت کرده اند کمک می کند اطلاعات گوشی اندرویدی را به سرعت به آیفون منتقل کنند. به این ترتیب این شرکت می خواهد افراد بیشتری را از سیستم عامل اندروید به سمت پلتفرم های خود بکشد و گستره کاربرانش را افزایش دهد.

این اپلیکیشن، که نامش Move to iOS است، به صورت وایرلس و البته ایمن محتواهایی شامل مخاطبان، پیامک ها، عکس ها و فیلم های گرفته شده، بوکمارک های مرورگر وب، حساب های ایمیل ، اطلاعات تقویم ها، تصاویر پس زمینه، موسیقی هایی خریده شده و کتاب های موجود در اندروید را به آیفون جدید کاربر منتقل می کند.

علاوه بر این، Move to iOS  به کاربر اجازه می دهد اپلیکیشن های اندرویدی ای را که نسخه آیفون دارند دوباره نصب کند. Move to iOS  برای این کار، اپلیکیشن های رایگانی را که کاربر قبلا روی اندروید نصب کرده بود در لیست دانلودهای اپ استور قرار می دهد و اپلیکیشن هایی را که کاربر روی اندروید خریده بود در Wish List می گذارد تا وی دوباره بتواند آنها را خریداری و نصب کند. بعد از اینکه انتقال اطلاعات نیز به پایان رسید، این اپلیکیشن به شما پیشنهاد می دهد گوشی اندرویدی خود را برای بازیافت به یکی از اپل استورها ببرید!

نظر شما درباره این اقدام اپل چیست؟

 

Tags:

یک دیدگاه