تشریح ابهامات ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت

24tech_Template_web

مایکروسافت هفته‌ی گذشته با انتشار پستی در وبلاگ رسمی خودش، بروزرسانی رایگان ویندوز ۱۰ رو به تمام کاربرانی که این نسخه از سیستم‌عامل را تحت پروژه‌ی ویندوز اینسایدر دریافت کردن، وعده داد. اما واقعیت این گونه نیست و وجود نقاط مبهمی، بسیاری از کاربران رو گیج کرده . حالا  رِدموُندی‌ها با انتشار پستی، تمامی جوانب دریافت رایگان و غیررایگان بروزرسانی ویندوز ۱۰ رو مشخص کردن.

مایکروسافت پس از چند روز سردرگرم کردن مخاطبان و کاربران خود در مورد فرآیند دریافت بروزرسانی رایگان ویندوز ۱۰، حالا با انتشار پستی در وبلاگ خود، این موضوع را تشریح کرده. براساس اطلاعات ارائه شده، کاربران ویندوز ۷ و ویندوز ۸٫۱ بصورت رایگان بروزرسانی ویندوز ۱۰ را در ۲۹ جولای همزمان با عرضه‌ی رسمی ویندوز ۱۰ دریافت خواهند کرد. این موضوع در مورد کاربرانی که نسخه‌ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ رو نصب کرده و استفاده می‌کنن هم صادقه.

اما نکته‌ی ظریفی در این بین نهفته ؛ کاربرانی که نسخه‌ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ رو نصب کردن، تنها در صورتی از وجود گواهی رسمی ویندوز ۱۰ برخوردار خواهند بود که همچنان به دریافت بروزرسانی‌های بتا ادامه بدن. بنابراین در صورتی که نسخه‌ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ رو دریافت و روی سیستم خود نصب کرده و همچنان به دریافت بروزرسانی‌های بتا ادامه بدین، مشکلی در دریافت نسخه‌ی نهایی و فعالسازی اون نخواهید داشت.

Tags:

یک دیدگاه