چگونه خودمان تاتو موقت تهیه کنیم؟

2

اگر طرح های کلی و آماده در ورقهای تاتو مورد پسند شما نیست، سعی کنید استفاده از قلم های روان نویس این کار را خودتان انجام دهید.

تاتو (خالکوبی) موقت تهیه کنیم

قبل از شروع به طراحی تاتو، طرح خود را در نظر بگیرید. سپس طرح را بکشید یا چاپ کنید. تاتو فقط برای چند روز روی پوست باقی خواهد ماند، بنابراین مطمئن شوید که طرح شما واقعا آنچه هست که می خواهید. «طرح های تاتو» را در موتورهای جستجوگر مرور کنید، احتمال دارد تصاویر جدید و مورد علاقه زیادی را بدست بیاورید.

از یک روان نویس با رنگ تیره برای کشیدن طرح استفاده کنید. هنگامی که طرح کشیده می شود، جوهرهای رقیق موجود در روان نویس، به آسانی از کاغذ به پوست شما منتقل می شود. به سادگی طرح خود را با مداد روی کاغذهایی مانند کاغذ رسم یا کاغذ پوستی بکشید، و سپس با استفاده از روان نویس، روی آن تکرار کنید. تا آنجا که می توانید خطوط را با استفاده از روان نویس پُر رنگ کنید، اما هیچ نیازی به ایجاد سیلی از جوهر نیست!

• همچنین می توانید طرح مورد نظر خود را چاپ و سپس با یک روان نویس تیره پُر رنگ کنید.

• محل تاتو را مشخص کنید. سعی کنید آن محلی را انتخاب کنید که چسباندن آن برای شما راحت باشد. اگر آن محل در دسترس نیست، از یک دوست کمک بگیرید. اگر مدرسه شما اجازه تاتو نمی دهد، محلی را انتخاب کنید که معلمان به راحتی نتوانند آن را ببینند.
یک تکه پارچه را با آب گرم مرطوب کنید.

کاغذ را منطبق با طراحی خود روی محل مورد نظر قرار دهید. پارچه مرطوب را محکم بمدت ۳۰ ثانیه روی کاغذ تاتو فشار دهید. آهسته و به آرامی گوشه کاغذ را بلند کنید و ببینید که آیا طرح به طور کامل به پوست شما منتقل شده یا نه. اگر نشده باشد، نیاز است ک پارچه را مجدد برای چند ثانیه روی کاغذ قرار دهید، و سپس دوباره زیرچشمی نگاه کنید.

هنگامیکه کار تمام شد، کاغذ را بردارید. اجازه دهید تا تاتو خشک شود، مراقبت کنید که تصویر چاپ شده روی پوست شما با لباس یا سایر نقاط بدن ساییده نشود.تاتوی خود را خوب تماشا کنید! زیرا زیاد دوام نخواهد داشت اما برای رفتن به یک مهمانی یا جلسه، یا به همراه لباس برای یک روز یا بیشتر زیبا بنظر خواهد رسید. نکته: وقتی که با آب تماس پیدا کند، تصویر بسرعت پاک خواهد شد.

Tags:

یک دیدگاه