چتری زیبایی داشته باشیم

Fashionhour_Template

بسیاری از دختران موهای خود را چتری می‌کنند، چون علاوه بر این‌که بسیار جذاب است چهره آن‌ها را دخترانه‌تر نشان می‌دهد. اما برخی نکات در این رابطه وجود دارد که قبل از همه چیز باید به آن ها دقت کنید. ممکن است صورت شما دایره‌ای شکل باشد و احساس کنید با موی چتری خود زشت دیده می‌شوید و بسیاری دیگر. نکات زیر را بخوانید و ببینید مشهورترین بازیگران دنیا در ساختن موی چتری خود به چه چیزهایی توجه می‌کنند:

هالی بری

main.original.0x762c1

یک آرایشگر مخصوص بریتانیایی می‌گوید که مدل موی کوتاه ممکن است چهره‌ی زنان را کاملا مردانه نشان دهد.اما بلند نگه داشتن قسمتی از آن و چتری کردن می‌تواند این نقص را جبران کند.

ریس ویترسپون

main.original.0x769c

برای کسانی که پیشانی کوتاهی دارند، موی چتری می‌تواند ضخامت صورت را بیشتر کند و انداختن موهای پشت سر هم کمک خواهد کرد تا صورت شما کشیده تر و جذاب تر دیده شود.

رشیدا جونز

main.original.0x789c1

موی چتری شما باید طول متعادلی داشته باشد، آن باید یک ذره پایین‎‌تر از ابروهای‌تان قرار گیرد تا وقتی که آن‌ها را خم می کنید هم به ابروهای تان برسد. کوتاه یا بلند بودن موی چتری شما چهره‌ی شما را خنده‌دار و زشت نشان می‌دهد.

زویی دشانل

main.original.0x794c1

این مدل موی چتری برای تمام مدل های صورت مناسب است و معمولا بیشترین افرادی که موی خود را چتری می‌کنند از این مدل استفاده می‌کنند. اگر از این مدل استفاده می‌کنید، اگر موهای تان بلند شد آن ها را پشت گوش های تان بیندازید.

اما استون

majin.original.0x789c1

موی چتری برای صورت گرد اما استون باعث می‌شود که گردتر دیده شود و کمی خشن به نظر برسد. اما ریختن مو در کناره صورت باعث می‌شود که این خشن دیده شدن از بین برود.

میشل ویلیامز

548a130447666_-_rbk-celeb-bangs-michelle-williams-s2

هنگامی که می‌خواهید موهای چتری خود را با سشوار خشک کنید ابتدا در جهت مخالفی که می‌خواهید موهای خود را بریزید خشک کنید. این باعث می‌شود موهای شما مانند موهای میشل ویلیامز موج دار و قشنگ دیده شود.

هانا سیمون

548a1301a5d0a_-_rbk-celeb-bangs-hannah-simone-s2

اگر عکس‌های هانا سیمون را دیده باشید اغلب موهای خود را چتری می‌کند چون برای صورت های مستطیلی شکل این مدل مو خوب است. اما موی چتری یک طرفه بیش‌تر از بقیه می‌آید.

جسیکا چستین

548a1303ac2bd_-_rbk-celeb-bangs-jessica-chastain-s2

اگر دقت کنید پیشانی جسیکا کمی بلند است، بنابراین موی چتری بهترین انتخاب برای وی می‌تواند باشد چون باعث می‌شود پیشانی او پنهان شود. اما موهای خود را صاف به روی پیشانی نریزید کمی آن‌ها را از وسط با سشوار خم کنید.

کریستین میلوتی

548a12ffc2bf7_-_rbk-celeb-bangs-cristin-milioti-s2

برای مدل صورت مربعی شکل کریستسن میلوتی موهای چتری کوتاه و صاف که به جلوی صورتش ریخته شده می‎آید. اما اگر موهای کنار گوش کمی بلند باشد گونه‌های او کشیده تر و برجسته‌تر دیده خواهد شد.

 

Tags:

یک دیدگاه